Tétel

Rufpreis:

15 000 HUF

Beschreibung:

Missale Romanum. Ratisbonae [Regensburg], 1896, Friderici Pustet. Latin nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, 36x26x6 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras