Tétel

Rufpreis:

20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD

Beschreibung:

Bachner, Ammonius: Das Licht und die Lieb der Welt, Jesus Christus der Gecreutzigte, auf dem schmerzhafften Creuz-Weeg vorgestellt, (...). Bamberg, 1753, Martin Gebhardt 4. bővített kiadás. Német nyelven. Korabeli bőrkötésben, foltos és lap szélein kissé sérült rézmetszetű címképpel, bőr-réz kapcsokkal, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, foltos lapokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert