Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 255

Gál István (szerk.): Ungarn im Donauraum. Ungarn-Bücherei Band 1. Bp.-Lipcse, 1943, Danubia. Német nyelven. Kiadói félvászon kötésben, 1 kihajtható térkép melléklettel, kissé foltos belső kötéétáblákkal, előzék- és szennylappal..
19531.

Rufpreis:
1 200 HUF

László Gyula: Őstörténetünk. Bp., 1983, Tankönyvkiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
19532.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Békefi Remig: A Debreczeni Ev. Ref.Főiskola XVII. és XVIII. századi törvényei. Budapest, 1899, Magyar Tudományos Akadémia. Felvágatlan példány. Kiadói papír kötésben, kissé sérült, ragasztott gerinc
19533.

Rufpreis:
1 600 HUF

Alba Regia. Annales Musei Stephani Regis 41. Székesfehérvár, 2012. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19534.

Rufpreis:
1 800 HUF

19535.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Engel, Claire Eliane: Knights Of Malta. A Gallery Of Portraits. London, 1963, George Allen & Unwin. Angol nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, kissé kopott borítóval és gerinccel, jó állapotban.
19536.

Rufpreis:
1 000 HUF

Stieve, Friedrich: Deutschland und Europa 1890-1914. Ein Handbuch zur Vorgeschichte des Weltkrieges mit den wichtigsten Dokumenten. Berlin, 1927, Verlag für Kulturpolitik. XV+254 p. + 3 kihajtható térképpel. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült és hiányzó gerinccel, foltos borítóval, laza kötéssel, első néhány lap kissé foltos.
19537.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Tim Klein (szerk.): Die Befreiung 1813-1814-1815 - Urkunden Berichte Briefe. Ebenhausen bei München, 1913, Wilhelm Langwiesche-Brandt. Német nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé kopott gerinccel, kissé foltos belső kötéstáblákkal, előzék- és szennylappal..
19538.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

19539.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mózes Tibor: Négy évtized képek között. Fábri Magda által DEDIKÁLT. Bp., 1982, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19540.

Rufpreis:
1 000 HUF

Winston S. Churchill: A második világháború. 1-2. köt. Vál.: Csurdi Sándor és Gyarmati György. Ford.: Betlen János. Gyarmati György utószavával. Bp., 1989, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19541.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szamuely Tibor: A nemzetiszocializmus. Gondolattár 21. Bp., 1964, Gondolat. Kiadói papírkötés.
19542.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF