Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 64

Mohácsy Mátyás: Őszibaracktermesztés. Bp., 1954, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. Megjelent 5050 példányban.
19952.

Rufpreis:
1 600 HUF

Quentin Crewe: Nemzetközi étlapkalauz. Bp.,(1990), Park. Kiadói kartonált papírkötés.
19953.

Rufpreis:
1 400 HUF

19954.

Rufpreis:
2 400 HUF

Halász Zoltán - Láng György: Gundel 1894-1994. Bp., 1994, Helikon. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, a borítón ázásnyommal, sérült kiadói papír védőborítóban.
19955.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mindnyájunk szakácskönyve. (Bp. 1949.) Magyar Nemzet. 96 l. A felső borító hiányzik. Fűzve, kiadói borítékban. A kötet a recepteken túl a háztartárspénz beosztásához mellékel táblázatot, tanácsokat ad a betegek élelmezéséhez, Sérült papírborítóval Ritka
19956.

Rufpreis:
1 400 HUF

Péter Jánosné: Esély süteményes-könyv. - - 800 receptje. Bp.,1994, Esély. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
19957.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kocsisné Szirmai Fóris Mária: Tiszavidéki keresztszemes himzésminták. Bp., é.n. Minerva. Harmadik változatlan kiadás. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, ajándékozási sorokkal.
19959.

Rufpreis:
1 000 HUF

19960.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szalay Károly: Mai magyar filmvígjáték. Beteljesülések és elszalasztott lehetőségek. (Dedikált.) (Budapest, 1978. Magvető Könyvkiadó - Dabasi Nyomda). 195 + [5] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Bettynek ajánlom, Szalay Károly. 1978 december hó". (Gyorsuló idő.) Fűzve, színes, illusztrált, enyhén foltos kiadói borítóban.
19961.

Rufpreis:
2 400 HUF

19962.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

19963.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Kugler Géza: A legújabb és legteljesebb nagy házi cukrászat. Cukrászok, vendéglősök és háziasszonyok legpraktikusabb kézikönyve. Reprint kiadás. Bp., 1983, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés. A borítón címkével.
19964.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF