Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 64

Jávorka Sándor-Csapody Vera: Erdő mező virágai. A magyar flóra színes kis atlasza. Függelék: Az Északi-Kárpátok virágai. Bp., 1972. Mezőgazdasági Kiadó. Ötödik, javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
19940.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rapaics Raymund: A magyarság virágai. A virágkultusz története. Bp.,1932, M. Kir. Természettudományi Társulat, VIII+423 p.+ I-I-XVIII (4 színes) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
19941.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gruber Ferenc: A gyep hasznos és káros növényei. Mosonmagyaróvár, 1942, "Mosonvármegye" Könyvnyomdája, 344 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, javított gerinccel, foltos.
19942.

Rufpreis:
2 800 HUF

Giovannini Rudolf - Szathmáry Rudolf: Gyógynövényeink. Bp., 1961, Mezőgazdasági. II. javított és bővített kiadás. Színes táblákkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
19943.

Rufpreis:
2 800 HUF

2 szakácskönyv. Fülöp Margit: Mindenki szakácskönyve Bp. (1949.) Székesfővárosi Irod. és Műv. Int. 207 l. Kiadói, kopott félvászon kötésben., Mózer-Rákóczi-Schulhof-Szinder-Turós-Venesz: Szakácskönyv. Bp., 1954. Kereskedelmi kiadó. 310p. Kiadói félvászon kötésben. gerincen sérüléssel.
19944.

Rufpreis:
3 000 HUF

A magyar mezőgazdasági szakirodalom könyvészete (1831-1867). A magyar gazdasági szakirodalom könyvészete III. köt. Szerk.: S. Szabó Ferenc. Bp., 1956, Mezőgazdasági Múzeum, 659+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval. Megjelent 1100 példányban.
19945.

Rufpreis:
2 000 HUF

Örösi Pál Zoltán: Kis méhészkönyv. Bp.,1954, Mezőgazdasági. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
19946.

Rufpreis:
2 400 HUF

2 db receptfüzet: Dr. Oetker receptek, 96 p. + Lucullus Pehelyrizs receptkönyv, 32 p. Tűzött papírkötés, foltos, rossz állapotban.
19947.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szili István: A csiperke és más gombák háztáji termesztése. Bp., 1990, Mezőgazdasági. 2., átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés.
19948.

Rufpreis:
1 600 HUF

19949.

Rufpreis:
1 200 HUF

Maria Treben: Allergia. Megelőzés, felismerés. gyógyítás. Bp., 1991. Biokultúra Egyesület. Ford.: Németh György. Színes rajzokkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
19950.

Rufpreis:
1 400 HUF

Király Elemér - Zsigmond Ferenc: Borkezelés. Károlyi Szövetkezeti Könyvtár 13. szám. Bp., 1944, Magyar Szövetkezeti Liga. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel.
19951.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF