Foto

Zahl der Lose: 482

cca 1930-1940 Rendkívül elegáns, látványos enteriőrök, neobarokk bútorokkal, műtárgyakkal, festményekkel. 3 db nagyméretű fotó, a hátoldalon pecséttel jelzettek (,,Orelly" fotoműintézet, Bp.), az egyik szélén szakadással, a hátoldalon ragasztás nyomaival, 23,5x17 cm körüli méretben.
14313.

Rufpreis:
2 000 HUF

1931 A gyéresi Szász-féle sonka bemutatása az Első Szalon Szakácsművészeti Kiállításon, 1931. márc. 11-én. Nagyméretű fotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Schäffer Gy. Fotóriport, Bp.), 23,5x17,5 cm
14314.

Rufpreis:
2 800 HUF

1937 Bp., a Művezetők Országos Szövetsége 40 éves fennállása alkalmából tartott díszközgyűlés a Budai Vigadóban, nagyméretű fotó, Beller Rezső fényképész ,,Kurir" fotóriport vállalat pecsétjével jelzett, 23x17 cm. A hátoldali felirat és aláírás feltehetőleg Kratochvil (Kratochwill) Károly (1869-1946) katonatiszttől, a Székely Hadosztály volt parancsnokától származik, aki tagja volt a szövetségnek. (ld.: Művezetők Lapja XIX. évf. 19. sz., 1916. dec. 1., 254. old.)
14315.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900-1920 vegyes keményhátú portré és csoportkép fotó tétel, össz. 9 db, közte több részben nevesített, egyik babaportré amerikai, marylandi műteremből, egy másik felirat szerint véméndi, több budapesti műtermekből , 7,5x12 és 19x23,5 cm közötti méretekben
14316.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1942 Gyávaság c. film jelenete (Hajmássy Miklós, Sennyei Vera), nagyméretű fotó, MFI (Magyar Filmiroda), a hátoldalon pecséttel jelzett, szélén kis sérüléssel, 27x21 cm
14317.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1952 - 1959 Izgalmas Honvéd labdarúgócsapattal kapcsolatos fotó tétel, összesen: 19 fotó, 3 fotón Puskás Ferenccel, közte egy Real madridos 4 fotón a Honvéd 1952. augusztusi csehországi turnéján készült képekkel (Cseh repülőválogatott, pilseni vacsora, cseh repülőzenekar, 1952. augusztus), valamint más azonosítatlan fotókkal, közte egy 1959 szeptemberi olaszországi Terniben játszott mérkőzés fotójával. Különféle méretben, változó állapotban.
14318.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

cca 1985 MTI sajtófotók, össz. 10 db, vegyes témában, közte II. János Pál pápa, divatbemutató, méhészet, stb. 27x18 cm és 25x21 cm körüli méretben.
14319.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vegyes régi és modern esküvői fotó tétel, össz. 18 db, változó állapotban, 6x6 cm és 24x18 cm között
14320.

Rufpreis:
1 400 HUF

14321.

Rufpreis:
8 000 HUF

Stephan Eliott - Voyeur - Eye of the beholder c film mozifotók.4 db 30x24 cm
14322.

Rufpreis:
1 200 HUF

Atom Egoyan: Le voyage de Félicia (1999) - Felicia utazása c film mozifotók. 7 db 30x24 cm
14323.

Rufpreis:
1 600 HUF

Christophe Malavoy - Zone Libre / Rejtőzködők (2007) c film mozifotók. 6 db 30x24 cm
14324.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF