14315.
Beendet 463. Fernauktion
Foto
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
1937 Bp., a Művezetők Országos Szövetsége 40 éves fennállása alkalmából tartott díszközgyűlés a Budai Vigadóban, nagyméretű fotó, Beller Rezső fényképész ,,Kurir" fotóriport vállalat pecsétjével jelzett, 23x17 cm. A hátoldali felirat és aláírás feltehetőleg Kratochvil (Kratochwill) Károly (1869-1946) katonatiszttől, a Székely Hadosztály volt parancsnokától származik, aki tagja volt a szövetségnek. (ld.: Művezetők Lapja XIX. évf. 19. sz., 1916. dec. 1., 254. old.)