cca 1942 Gyávaság c. film jelenete (Hajmássy Miklós, Sennyei Vera), nagyméretű fotó, MFI (Magyar Filmiroda), a hátoldalon pecséttel jelzett, szélén kis sérüléssel, 27x21 cm