Dokument

Zahl der Lose: 173

cca 1931 Herceg Esterházy Pál Rábaközi Húsárugyára, Kapuvár, fejléces számla, kissé foltos, apró sérüléssel
13569.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1931 Herz Ármin Fiai Szalámigyár R.T. fejléces számla
13570.

Rufpreis:
1 800 HUF

1932 A Budapesti Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kara által kiállított doktori diploma, Grosschmid Lajos (1886-1940) matematikus, egyetemi tanár, a kar dékánjának autográf aláírásával, fatokos függőpecséttel, 10P okmánybélyeggel. Feltekerve, sérülésekkel, 62x42 cm
13571.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1832-54, 2 db okmány: 1832 Gróf Zichy Károly (1779-1834) fősipán autográf aláírásával ellátott kinevezési okmány Alexio Dedinsky részére, latin nyelven, papírfelzettel + cca 1854 Dedinszky Elek elhalálozásával kapcsolatos okmány, 15 kr okmánybélyeggel
13572.

Rufpreis:
8 000 HUF

1932 Bácsszentiváni báró Michailovits Kornél, Bács-Bodrog vármegye ny. alispánjának fényképes vadászjegye és vadászfegyverigazolványa + 1920 Michailovits György főhadnagy, századparancsnok kézzel írt és aláírt napi parnacsa, kissé sérült
13573.

Rufpreis:
6 000 HUF

1932, 1939 A budapesti Királyi Magyar Tudományegyetem orvosi karának 2 db bizonyítványa sikeres vizsgákról, két dékáni aláírással
13574.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1933-1940 3 db fejléces üzleti levél (Első Magyar Gazdasági Gépgyár, Vacuum Oil Company, Gazdák Biztosító Szövetkezete)
13575.

Rufpreis:
2 000 HUF

1933-1988 Vegyes igazolványok (közte MABÉOSZ tagsági igazolvány, fényképes útlevél), össz. 10 db
13576.

Rufpreis:
1 600 HUF

1934 Bajor Lloyd, DDSG hajós fuvarlevevelek 3 db egyik Dunaalmás bélyegzéssel
13577.

Rufpreis:
2 000 HUF

1935 Királymalom, Heidrich és Strauss Részvény-társaság fejléces számla a gyár látképével, szecessziós ornamentikával, kissé foltos
13578.

Rufpreis:
1 800 HUF

1935 László és Társa Kávé Behozatal, Bp. VII. Péterfy Sándor u. 19., fejléces számla Portus keverék, Dárius tárgyában
13579.

Rufpreis:
2 400 HUF

1935 Klein-féle Pipereszappan- és Illatszergyár fejléces számla
13580.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF