Dokument Zahl der Lose: 173
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3114813
13569
463
2200
Documents
cca 1931 Herceg Esterházy Pál Rábaközi Húsárugyára, Kapuvár, fejléces számla, kissé foltos, apró sérüléssel 3114853
13570
463
Documents
1931 Herz Ármin Fiai Szalámigyár R.T. fejléces számla 3120928
13571
463
Documents
1932 A Budapesti Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kara által kiállított doktori diploma, Grosschmid Lajos (1886-1940) matematikus, egyetemi tanár, a kar dékánjának autográf aláírásával, fatokos függőpecséttel, 10P okmánybélyeggel. Feltekerve, sérülésekkel, 62x42 cm 3123190
13572
463
Documents
cca 1832-54, 2 db okmány: 1832 Gróf Zichy Károly (1779-1834) fősipán autográf aláírásával ellátott kinevezési okmány Alexio Dedinsky részére, latin nyelven, papírfelzettel + cca 1854 Dedinszky Elek elhalálozásával kapcsolatos okmány, 15 kr okmánybélyeggel 3123144
13573
463
Documents
1932 Bácsszentiváni báró Michailovits Kornél, Bács-Bodrog vármegye ny. alispánjának fényképes vadászjegye és vadászfegyverigazolványa + 1920 Michailovits György főhadnagy, századparancsnok kézzel írt és aláírt napi parnacsa, kissé sérült 3120810
13574
463
3200
Documents
1932, 1939 A budapesti Királyi Magyar Tudományegyetem orvosi karának 2 db bizonyítványa sikeres vizsgákról, két dékáni aláírással
3071660
13575
463
Documents
1933-1940 3 db fejléces üzleti levél (Első Magyar Gazdasági Gépgyár, Vacuum Oil Company, Gazdák Biztosító Szövetkezete) 3095837
13576
463
Documents
1933-1988 Vegyes igazolványok (közte MABÉOSZ tagsági igazolvány, fényképes útlevél), össz. 10 db
2812455
13577
463
Documents
1934 Bajor Lloyd, DDSG hajós fuvarlevevelek 3 db egyik Dunaalmás bélyegzéssel
3115023
13578
463
Documents
1935 Királymalom, Heidrich és Strauss Részvény-társaság fejléces számla a gyár látképével, szecessziós ornamentikával, kissé foltos
3114818
13579
463
Documents
1935 László és Társa Kávé Behozatal, Bp. VII. Péterfy Sándor u. 19., fejléces számla Portus keverék, Dárius tárgyában 3114806
13580
463
Documents
1935 Klein-féle Pipereszappan- és Illatszergyár fejléces számla Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF