Dokument

Zahl der Lose: 173

1928 Minkovits modern címfestő, Bp. VIII. Víg u. 24. - Vasúti gyorsárúfuvarlevél 1db 120x80cm Zwack reklám címtábla tárgyában, Pápára küldve, kissé sérült, foltos
13545.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

cca 1928-1980 Weiss Manfred és Csepel Művekkel kapcsolatos nyomtatványok, okmányok, össz. 5 db: 1928 Weiss Manfred Repülőgép és Motorgyár Rt bejegyzése kapcsán végzés, sokszorosított; 1952 Csepel Autógyár fejléces levele Rázsó Imre professzornak, Zentai Béla (1914-1980) gyárigazgató, országgyűlési képviselő aláírásával, szakadással stb. + Sopron, Transvill SE elismerő oklevele, apró sérüléssel. Érdekes átnézésre, érdemes anyag!
13546.

Rufpreis:
2 000 HUF

1929 Tokaj Hegyaljai Export-Import RT., Sárospatak Vasúti Fuvarlevél 2 hordó bor tárgyában, MSRE 20 fill a magyar aviatikának bélyeggel, Diósgyőri vízjeles papíron, Pápára küldve, kisebb szakadással
13547.

Rufpreis:
5 000 HUF

1929 A "Mezőtúri M. Kir. Áll. "Teleki Blanka" Leányliceum" adományozást megköszönő és az iskola testületi ülésének jegyzőkönyve, gépeltek, borítékkal. Az jegyző, és az iskolaigazgató, Dr. Kovács Géza aláírásával.
13548.

Rufpreis:
1 600 HUF

1929 Eiland Lipót déligyümölcs, gyümölcs és főzelék behozatala és kivitele Szombathely, fejléces számla 10 kg mandarin tárgyában, bal szélén lyukasztott
13549.

Rufpreis:
1 800 HUF

1930 Szeged, a Ferenc József Tudományegyetem által kiállított politikatudományi doktori diploma, Markóczy Miklós részére, Kováts Ferenc (1873-1956) gazdaságtörténész, az egyetem rektora, ill. balásfalvi Kiss Albert (1874-1937) jogász, a jogi kar dékánjának autográf aláírásával, fatokos függőpecséttel, 80f okmánybélyeggel. Feltekerve, kisebb lapszéli sérülésekkel, folttal, 66x50 cm
13550.

Rufpreis:
5 000 HUF

1930 Bartók Vilmos és Társa, Szeged Vasúti Fuvarlevél 2 zsák Bartók-féle különleges édesnemes paprika, sic.: szegedi fajta! tárgyában, Pápára küldve
13551.

Rufpreis:
1 400 HUF

1930 Gabonajegy szelvény, 2 db, 1P 50f ill. 30f értékben
13552.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
11

1930 Hutter József Szappangyár-Olajipar R.T. Vasúti gyorsárúfuvarlevél 1 láda mesterséges ételzsír tárgyában , Pápára küldve, kisebb sérüléssel
13553.

Rufpreis:
1 400 HUF

1930 Zwack J. és Társai Vasúti Fuvarlevél 1 hordó barackpálinka / szilvapálinka / rum 50% valamint 1 láda likőr és 10 l narancs szörp tárgyában, Pápára küldve, apró szakadásokkal, kissé foltos
13554.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1930-1950 Vegyes igazolványok bérletek, jegyek
13555.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930-38 Flora Terpentin színszappan jegyzék + Hutter ABC Színszappan jegyzék, kitöltetlen, hátoldalán korabeli feljegyzéssel Stühmer (?) témában, apró sérüléssel
13556.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF