Tétel

Katalognummer:

13573.
Beendet 463. Fernauktion
Dokument

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

1932 Bácsszentiváni báró Michailovits Kornél, Bács-Bodrog vármegye ny. alispánjának fényképes vadászjegye és vadászfegyverigazolványa + 1920 Michailovits György főhadnagy, századparancsnok kézzel írt és aláírt napi parnacsa, kissé sérült

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert