1932 Bácsszentiváni báró Michailovits Kornél, Bács-Bodrog vármegye ny. alispánjának fényképes vadászjegye és vadászfegyverigazolványa + 1920 Michailovits György főhadnagy, századparancsnok kézzel írt és aláírt napi parnacsa, kissé sérült