Foto

Zahl der Lose: 482

A budapesti VI. ker. áll Kemény Zsigmond gimnázium tablóképe, üvegezett keretben karton mérete 32x27 cm
14337.

Rufpreis:
2 400 HUF

1963-1965 Stockholm, Wigner Jenő átveszi a fizikai Nobel-díjat + Sir Winston Churchill halálhíre a The Times címlapján, 2 db MTI sajtófotó, 24,5x20,5 cm
14338.

Rufpreis:
1 400 HUF

14339.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

cca 1870 Régi bőr fotóalbum, díszes rézveretekkel, aranyozott tábla élekkel, vizitkártyaméretű fotókhoz, kopott borítóval, sérült gerinccel, a táblák épek, de a kötése sérült és elváltak a borítótól, üres, 14x10x5 cm
14340.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1970-1980 A Szegedi Kenderfonógyárral kapcsolatos fotók: munkások, rendezvények, ünnepségek, stb. Össz. 100 db fotó, 14x9 cm körüli méretben.
14341.

Rufpreis:
2 400 HUF

145 darabos retro fotó tétel vegyes témákkal
14342.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1970-1980 A Szegedi Kenderfonógyárral kapcsolatos fotók: események a gyár életéből, ünnepségek, díjátadás, stb. Össz. 100 db fotó, 14x9 cm körüli méretben, Forte dobozban.
14343.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1940 Fizikai szemléltető eszközök 26 db fotót tartalmazó füzet. termékbemutató? Szép állapotban Lapméret 21x15 cm
14344.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

cca 1930 Régi kódexlapokról készült fotók 12 db + cca 1900 10 db Firenzei építészeti részlet fotók 18x12 cm
14345.

Rufpreis:
2 400 HUF

14346.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

14347.

Rufpreis:
1 800 HUF

14348.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF