Foto Zahl der Lose: 482
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3114683
14337
463
Photo
A budapesti VI. ker. áll Kemény Zsigmond gimnázium tablóképe, üvegezett keretben karton mérete 32x27 cm
3082414
14338
463
Photo
1963-1965 Stockholm, Wigner Jenő átveszi a fizikai Nobel-díjat + Sir Winston Churchill halálhíre a The Times címlapján, 2 db MTI sajtófotó, 24,5x20,5 cm
3112759
14339
463
9500
Photo
Kálmán Anikó hagyatékából: Kiállítási fotó. Kerámia térrács. Budapesti Postaigazgatóság - előcsarnokban, 20 négyzetméter, pirogránit. Farostlemezre kasírozott nyomat, kopással, 30x40 cm, jelzett a hátoldalon
3122890
14340
463
Photo
cca 1870 Régi bőr fotóalbum, díszes rézveretekkel, aranyozott tábla élekkel, vizitkártyaméretű fotókhoz, kopott borítóval, sérült gerinccel, a táblák épek, de a kötése sérült és elváltak a borítótól, üres, 14x10x5 cm 3097604
14341
463
Photo
cca 1970-1980 A Szegedi Kenderfonógyárral kapcsolatos fotók: munkások, rendezvények, ünnepségek, stb. Össz. 100 db fotó, 14x9 cm körüli méretben.
3113080
14342
463
Photo
145 darabos retro fotó tétel vegyes témákkal 3095194
14343
463
Photo
cca 1970-1980 A Szegedi Kenderfonógyárral kapcsolatos fotók: események a gyár életéből, ünnepségek, díjátadás, stb. Össz. 100 db fotó, 14x9 cm körüli méretben, Forte dobozban.
3094411
14344
463
4800
Photo
cca 1940 Fizikai szemléltető eszközök 26 db fotót tartalmazó füzet. termékbemutató? Szép állapotban Lapméret 21x15 cm
3093814
14345
463
Photo
cca 1930 Régi kódexlapokról készült fotók 12 db + cca 1900 10 db Firenzei építészeti részlet fotók 18x12 cm
2460633
14346
463
14000
Photo
2604272
14347
463
Photo
2604257
14348
463
Photo
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF