Foto

Zahl der Lose: 482

cca 1980 Vegyes foci fotó tétel, közte Détári Lajosról, benne nyomatok és fotók vegyesen, ismétlődésekkel, különféle méretben, változó állapotban, kb. 25 db.
14349.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1890-1920 Régi szecessziós családi fotóalbum, kb. 20 fotóval, nagyrészt keményhátú fotók, de közte későbbiek is, főleg soproni fotósok munkái, de közte más magyar és külföldi fotósok munkái is, pl. lövészbojtos katona portréja (St. Ossko, Sarajevó, férfiportré kitüntetésekkel (Luzern, Attenhofer & Egli) Szecessziós rézveretes bársony-kötésben, kopott borítóval, laza, sérült kötéssel, sérült, foltos táblákkal.
14350.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1900 Lovaskocsi, kartonra kasírozott fotó, 12×16,5 cm
14351.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Tűzvédelem - Ugrás az ablakból. Kútvölgyi Mihály fotóművészeti alkotása. Nagyméretű fotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, kisebb törésnyomokkal, 40x30 cm
14352.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Tűzoltó létrával (cím nélkül). Kútvölgyi Mihály fotóművészeti alkotása. Nagyméretű fotó, jelzés nélkül, széle kissé hullámos, 40x30 cm
14353.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Tűzoltó ereklyék (cím nélkül). Kútvölgyi Mihály fotóművészeti alkotása. Nagyméretű fotó, jelzés nélkül, sarka kissé sérült, 30x39,5 cm
14354.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Tűzoltó hagyományőrzés (cím nélkül). Kútvölgyi Mihály fotóművészeti alkotása. Nagyméretű fotó, jelzés nélkül, széle kissé hullámos, 40x30 cm
14355.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Tűzvédelem - Elődeink tűzoltó eszközei. Kútvölgyi Mihály fotóművészeti alkotása. Nagyméretű fotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 39x30 cm
14356.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Tűzoltó hagyományőrzés (cím nélkül). Kútvölgyi Mihály fotóművészeti alkotása. Nagyméretű fotó, jelzés nélkül, alja kissé megtűrődött, 30x39 cm
14357.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Tűzoltók gázálarcban, munka közben (cím nélkül). Kútvölgyi Mihály fotóművészeti alkotása. Nagyméretű fotó, jelzés nélkül, 39,5x30 cm
14358.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Tűzoltók munka közben (cím nélkül). Kútvölgyi Mihály fotóművészeti alkotása. Nagyméretű fotó, jelzés nélkül, 39x30 cm
14359.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Álom. Kútvölgyi Mihály fotóművészeti alkotása. Nagyméretű fotó, a hátoldalon jelzett, szélén kisebb sérülésekkel, törésnyomokkal, 40x30 cm
14360.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF