14340.
Beendet 463. Fernauktion
Foto
4 000 HUF
cca 1870 Régi bőr fotóalbum, díszes rézveretekkel, aranyozott tábla élekkel, vizitkártyaméretű fotókhoz, kopott borítóval, sérült gerinccel, a táblák épek, de a kötése sérült és elváltak a borítótól, üres, 14x10x5 cm