Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 22

19277.

Rufpreis:
2 400 HUF

19278.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

19279.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési és sportágak. 6-B. füzet. Támadó és védősportok: Ökölvívás (boxolás). Az Országos Testnevelési Tanács kiadványa. Bp., 1926, Stádium-ny., 48 p. Kiadói tűzött papírkötés.
19280.

Rufpreis:
1 600 HUF

Komlósi Gábor (szerk.): Statisztika. A világ legeredményesebb sportcsapatának krónikája 1954-2000. Bp., 1999, KSH. 101 p. Kiadói kartonált papírkötésben.
19281.

Rufpreis:
1 400 HUF

Elbert György, Orosz Imre, Szohár Ferenc, Dr. Varga H. István (szerk.): Sport-totó zsebkönyv '73/74. Bp., 1973, Sportpropaganda. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.
19282.

Rufpreis:
1 400 HUF

19283.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gallov Rezső: Olimpiák. Peking előtt. Bp., 2008. Magyar Edzők Társasága. Kiadói papírkötésben.
19284.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

19285.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

19286.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF