Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési és sportágak. 6-B. füzet. Támadó és védősportok: Ökölvívás (boxolás). Az Országos Testnevelési Tanács kiadványa. Bp., 1926, Stádium-ny., 48 p. Kiadói tűzött papírkötés.
Komlósi Gábor (szerk.): Statisztika. A világ legeredményesebb sportcsapatának krónikája 1954-2000. Bp., 1999, KSH. 101 p. Kiadói kartonált papírkötésben.
Elbert György, Orosz Imre, Szohár Ferenc, Dr. Varga H. István (szerk.): Sport-totó zsebkönyv '73/74. Bp., 1973, Sportpropaganda. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.
Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. München, 1909 Képekkel illusztrált kiadvány. Az egyik térkép hiányzik. Kissé hibás egészvászon kötésben.