19066.
Beendet 463. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Szilády Zoltán: Bulgária. Bp., 1931, Szerzői. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval,a címlapon régi intézményi bélyegzéssel és bejegyzéssel, kissé kopott borítóval, foltos gerinccel.