1938 Magyarország tiszti cím- és névtára. XLVI. évf. 1938. Szerk. és kiadja a M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1938., Magyar Királyi Állami Nyomda, XVI+677+26 (korabeli reklámok) p. Kiadói piros egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.