Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD

Beschreibung:

[Podhradczky József (1795-1870)] Podhradczky, Josephus: Magistri Simonis de Kéza de originibus et gestis Hungarorum libri duo. Post binas Alexii Horányi Editiones Tertiam Ad Manuscriptorum, et Typis vulgatorum Codicum, atque Diplomatum fidem exactam. In Lucem emittit - -. Budae, 1833., Landerer Anna, XXIII+1+111p. Latin nyelven. Átkötött modern egészvászon-kötés, sérült, hiányos címlappal, egy lap sarkán hiánnyal (17/18.), a címlapon névbejegyzésekkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras