Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 51

Meisner, Heinrich Otto: Aktenkunde. Ein Handbuch für Archivbenutzer mit besonderer Berücksichtigung Brandenburg-Preussens. Berlin, 1935. Mittler 185p. Kiadói papíkrötésben, borító ragasztása elvált + P. Gabriel Meier: Der Bibliothekskatalog des Stiftes Heiligenkreuz vom Jahre 1374. Wie, 1901 16p.
20584.

Rufpreis:
1 200 HUF

Oscar Wilde: A Woman of No Importance. Lipcse, 1909, Bernhard Tauchnitz. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, saraiban kissé sérült és kopott borítóval, néhány lapon ceruzás jegyzetekkel.
20585.

Rufpreis:
800 HUF

Anton Ohorn: Die Dichterfürsten. Drei Erzählungen aus der deutschen Litteraturgeschichte. Mit zwei Porträts. Glogau, é.n. (1900 k.), Flemming. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, gerincen apró kopásnyomokkal, előzéklapon korabeli ajándékozási sorokkal és bélyegzővel, jó állapotban.
20586.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF