Meisner, Heinrich Otto: Aktenkunde. Ein Handbuch für Archivbenutzer mit besonderer Berücksichtigung Brandenburg-Preussens. Berlin, 1935. Mittler 185p. Kiadói papíkrötésben, borító ragasztása elvált + P. Gabriel Meier: Der Bibliothekskatalog des Stiftes Heiligenkreuz vom Jahre 1374. Wie, 1901 16p.
Oscar Wilde: A Woman of No Importance. Lipcse, 1909, Bernhard Tauchnitz. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, saraiban kissé sérült és kopott borítóval, néhány lapon ceruzás jegyzetekkel.
Anton Ohorn: Die Dichterfürsten. Drei Erzählungen aus der deutschen Litteraturgeschichte. Mit zwei Porträts. Glogau, é.n. (1900 k.), Flemming. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, gerincen apró kopásnyomokkal, előzéklapon korabeli ajándékozási sorokkal és bélyegzővel, jó állapotban.