Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 51

Décharné, Max: Vulgar tongues. An Alternative History of English Slang. London, 2016, Serpent's Tail. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20560.

Rufpreis:
1 800 HUF

Alexandre Pethő: Le Comte Albert Apponyi. Párizs, 1931, foltos kiadói papírkötés.
20561.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aur. Theodosii Macrobii Opera ad optimas editiones collata... II. Biponti, 1788. Typ. societatis. 343 p + (47)p. Korabeli kartonált papírkötésben
20562.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Barrie Stavis: Lamp at Midnight. A Play about Galileo. Introduction by Tyrone Guthrie. A szerző, Barrie Stavis (1906-2007) által DEDIKÁLT! South Brunswick-New York-London, 1966, A.S. Barnes and Co.-Thomas Yoseloff. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. / with autograph dedication by the author
20563.

Rufpreis:
3 000 HUF

Paulo Coelho: Der Fünfte Berg. Zürich, 1998, Roman-Diogenes. Német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20564.

Rufpreis:
2 000 HUF

Makowski Juljan: L'article 19 du pacte de la société des Nations. Varsovie, 1933. 59p. Papírkötésben
20565.

Rufpreis:
1 600 HUF

Wilamowitz-Moellendorff, Fanny Gräfin von,: Carin Göring.:  Berlin, 1934. Martin Warneck, Kiadói félvászon kötésben
20566.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Pushkin, A.S.: The Queen of Spades; The Captain's Daughter. London, 1970, Folio Society. Angol nyelven. Clarke Hutton rézkarc illusztrációival. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötésben, belső kötéstáblán Ex libris Folio Society, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, jó állapotban.
20567.

Rufpreis:
1 800 HUF

Marco Cianchi: Die Maschinen Leonardo da Vincis. Olaszország, 1984, Becocci, német nyelven, kiadói papírkötés. Gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány.
20568.

Rufpreis:
2 400 HUF

Robert L. Van De Castle: Our Dreaming Mind. New York, 2011. Ballantine books. Kiadói papírkötésben
20569.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gilbert, William: Lucrezia Borgia. Herzogin von Ferrara. Nach seltenen und nach zum Theil unbekannten Quellen.  Leipzig, é.n. (ca 1870) Abel, rézmetszetű címkép nélkül Aranyozott egészvászon kötésben / without portrait
20570.

Rufpreis:
1 600 HUF

Internationale Baufach-Austellung Leipzig 1913. Leipzig, Oscar Brandstetter, foltos kiadói papírkötés, német nyelven.
20571.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF