https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 128
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3025297
31540
462
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1930. "Magyar Athletikai Club / MAC" ezüstözött bronz díjérem (36mm) T:AU,XF patina 2912963
31541
462
0
4000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1930-1953. 9db-os fém sí díjéremtétel, többsége gravírozva, egyik mellszalagon T:XF,VF
Das Lot is nicht erreichbar
3029094
31542
462
0
1800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1931. "Magyar Testgyakorlók Köre - MTK / Bátorság, Buzgalom, Barátság" ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "Bpest diszkosz ifj. cs. bajn. 1931" gravírozással (42mm) T:XF patina, karc
Das Lot is nicht erreichbar
3012989
31543
462
0
4000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1934. "BSE (Budapest Sportegyesület) III. díj Kense, 1934. július 1." egyoldalas, részben zománcozott bronz vitorlás díjplakett (83x55mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3027673
31544
462
0
2600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1934. "DSK I. 1935" bronz tenisz díjplakett (99x64mm) T:AU,XF kis patina
Das Lot is nicht erreichbar
2912955
31545
462
0
5000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1935-1940. 5db-os bronz és ezüstözött bronz sí plakett-tétel, egy kivételével mindegyik gravírozva, "Ludvig" vagy "Arkanzas" gyártói jelzéssel T:XF,VF
Das Lot is nicht erreichbar
2280824
31546
462
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1935. "A legjobb tornászcsapat testnevelési tanárának 1935. III. 25. - KISOK" bronzozott fém sportplakett (63x98mm) márványtalapzaton (103x140x18mm) T:2,2- patina, egy díszítőelem hiányzik
Das Lot is nicht erreichbar
2913359
31547
462
0
20000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1936. "Antal Józsefnek levente munkádért a Debreceni MÁV Levente Egylet 1936" ezüstözött bronz díjplakett eredeti, sérült gyártói tokban, "ARKANZAS BUDAPEST" gyártói jelzéssel (85x55mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2970021
31548
462
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1936. Ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "100m síkfutás I. 1936" gravírozással, füllel. Szign.: Berényi (38mm) T:XF kopott ezüstözés
Das Lot is nicht erreichbar
3011586
31549
462
0
1800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1937. "MABI SE verseny 1937 III. díj" bronz tenisz díjplakett (39x59mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3048868
31550
462
0
65000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1938. "Komárom visszatértének Tornász vándordíja 1938. nov. 6." lemez díjplakett nagyméretű, emlékoszlopként kialakított fehér márványtalapzaton. (~30kg) T:1- / Hungary 1938. "Komárom visszatértének Tornász vándordíja 1938. nov. 6. (Gymnastics Challenge Cup for the return of Komárom 6. November 1938.)" commemorative sheet plaque on large-size white marble foundation in memorial coulmn fashion. (~30kg) C:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2912263
31551
462
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1938. "PSE (Postás Sport Egyesület)" bronz díjplakett gravírozással (43x57mm) T:AU patina
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse