https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 128
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3105760
31527
462
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Iván István (1905-1968) ~1946-1947. Kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "Gyephoki - III. szövetségi díj - M.K.H.SZ." gravírozással (41mm) T:AU kis ph
Das Lot is nicht erreichbar
2620365
31528
462
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás
Das Lot is nicht erreichbar
3027835
31529
462
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Kallós Ede (1866-1950) 1941. "Mindig harcra kész a magyar / Magyar Kézilabdázó Egyesületek Szövetsége - Fegyelem I. osztály, férfi, 1941 - II." Zn díjérem. Az 1941-es férfi I. osztályú bajnokságban a MAFC végzett a 2. helyen. (40mm) T:XF 2828234
31530
462
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Ligeti Miklós (1871-1944) 1931. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" kétoldalas bronz díjérem (50mm) T:AU,XF patina 2741140
31531
462
0
12000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Martinelli Jenő (1886-1949) 1936. "UTE (Újpesti Torna Egylet) 50 év" egyoldalas bronz sport emlékplakett, hátoldalán "Ludvig" gyártói jelzéssel és "1936 ÉVI ÖSSZTELJESÍTMÉNYÉRT" gravírozással (75x54mm) T:1- / Hungary 1936. "UTE (Újpest Gymnastics Association) 50 years" one-sided bronze sport commemorative plaque, with "Ludvig" maker's mark on reverse, engradved on backside. Sign.:Jenő Martinelli (75x54mm) C:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2969643
31533
462
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) 1972. Részben műgyantás, bronz díjérem, hátoldalán "BP. kupa cs. 1972. III." gravírozással, dísztokban (40mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2951194
31534
462
0
4000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Szigethy István (1891-1966) 1935. "Huj huj hajrá!" ezüstözött fém díjérem, hátoldalon "Z.E. 1935 Egyéni II. díj" véséssel, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel, mellszalagon (40mm) + 1937. "Huj huj hajrá!" bronz díjérem, hátoldalon "Zrínyi Kupa 1937. Cs. III" véséssel, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel, kifakult nemzetiszín mellszalagon (40mm) T:XF HPII 2702.
Das Lot is nicht erreichbar
2827463
31535
462
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Sződy Szilárd (1878-1939) 1938. "Budapesti Egyetemi Athletikai Club" bronz plakett "Ludvig Budapest" gyártói jelzéssel és "400 M GÁTFUTÁS 56.5 MP 1938" gravírozással (70x46mm) T:XF 3105729
31536
462
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1915. "ISTE - Győztesnek" kétoldalas, bronz díjérem. Szign.: Csillag T. (46mm) T:VF patina, ph
Das Lot is nicht erreichbar
2952770
31537
462
0
5000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1920. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, kerékpáros emlékérem mellszalagon, "MP(?)" gyártói jelzéssel (30mm) T:AU 2912197
31538
462
0
1800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1925. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1925 I." bronz emlékplakett (98x65mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
3027651
31539
462
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1927. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1927. október 6." bronzozott fém sport emlékplakett (99x66mm) T:XF Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse