2 600 HUF
7,05 EUR, 8,13 USD
Vörösmarty összes költői művei I-II. köt. Sajtó alá rendezte: Gyulai Pál. Bp.,én., Franklin. Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon-kötés, kopottas borítóval, néhány kijáró lappal, sérült lapszélekkel.