1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Ady-múzeum. I-II. köt. [Egy kötetben]. Szerk.: Dóczy Jenő és Földessy Gyula. Bp., [1924], Athenaeum, 183+1 p.; 220 p. Átkötött félvászon-kötésekben, kissé kopott borítóval.