Tábori Kornél: Baccarat. Fővárosi és vidéki klubok rejtelmei. Az adatokat gyűjtötte: - -. Budapest, [1912]. Nagyharang Kiadóhivatala( A Nap nyomdája). 128 p. Szövegközti ábrákkal. 20 cm. /Nagyharang Ujságirók Könyvtára 2. szám/. Fűzött, Első borító nélkül
Bill Holder: Drag Racing. New York, 1993, Smithmark. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 6-A. füzet: Támadó és védősportok: A görög-római birkózás. Bp., 1926, Stádium, 65 p. Kiadói papírkötés,
Hoffer József: The History of Hungarian Football Told In a Nutshell. Bp., 1966, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, utólag fóliázott, képekkel illusztrált, kissé kopottas állapotban.