Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 30

Mező Ferenc: Olympiai kalauz. Kelemen Kornél előszavával. Budapest, 1936. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. 318 + [2] + [32] p. (a berlini olimpia programismertetője) + 16 t. (kétoldalas táblákon fotóanyag) + 2 melléklet (kihajtható és kétoldalas táblázat). Egyetlen kiadás. Az 1928. évi Amszterdami Olimpiai Játékok művészeti versenyeiben aranyérmet nyert Mező Ferenc sporttörténész új, aktualizált ,,Olympiai kalauz''-a a küszöbön álló Berlini Nyári Olimpiai játékok alkalmából röviden összefoglalja az ókori olimpiai játékok történetét, méltatja az olimpiai gondolatot, majd törzsanyagként közli az újkori nyári és téli olimpiai játékok versenyszámait és eredményeit Athéntól Garmisch-Partenkirchenig. A kihajtható és kétoldalas mellékleten a versengő nemzetek egyesített éremtáblázata, illetve az egyes sportágakban tapasztalható fejlődés táblázata. A kötetbe fűzve a másfél hónapon belül esedékes Berlini Olimpia programfüzete, melyben az olvasó rögzítheti a megszülető eredményeket. Aranyozott, illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.
19199.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kerezsi Endre: Gimnasztika. Segédedzői Tanfolyam Anyaga. Bp., 1976, OTSH Testnevelési és Sport Főosztály. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis szakadással.
19200.

Rufpreis:
1 800 HUF

19201.

Rufpreis:
1 800 HUF

19202.

Rufpreis:
1 800 HUF

Könnyűbúvár oktatási segédanyag. Kezdő szint 1. hn., én., nyn., 179 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.
19203.

Rufpreis:
1 800 HUF

Könnyűbúvár oktatási segédanyag. Életmentés. hn., én., nyn., 163 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.
19204.

Rufpreis:
1 800 HUF

1926 Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési és sportágak. 4. füzet: Szergyakorlatok. Az Országos Testnevelési Tanács kiadványa. Bp., 1926, Stádium-ny., 76 p. Kiadói tűzött papírkötés, "Vissi Leventeegyesület" bélyegzőkkel.
19205.

Rufpreis:
1 200 HUF

Wilson, Arnie: A világ síparadicsomai. Bp., 2004, Athenaeum. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19206.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kozák Péter: Ki kicsoda a magyar sportéletben? I-III. köt. [Komplett]. A századvég magyarsága 3. Szekszárd, 1994-1995, Babits Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé koszos borítóval, egyébként jó állapotban.
19207.

Rufpreis:
1 800 HUF

19208.

Rufpreis:
1 600 HUF

Az Országos Testnevelési Tanács kiadványai, 3 db füzet: Testnevelési utasítás. II. rész: Testnevélési és sportágak. 2 füzet: Szabadgyakorlatok.; 3. füzet: Atlétika.; 10. füzet: Egyéb ágak. Bp., 1926, Stádium. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban.
19209.

Rufpreis:
1 400 HUF

19210.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF