Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 45

Sztrókay Kálmán: A vegyész verseny a természettel. Bp.,[1944.],Országos Közművelődési Szövetség (Országos Közművelődési Tanács. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20263.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nagy József: Két filozófus. Platon és Kant. Kultúra és Tudomány. Bp., [1925], Franklin-Társulat, 174+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
20264.

Rufpreis:
1 200 HUF

Christian Garve: Philosophische Anmerkungen und Abhandlungen zu Cicero's Büchern von den Pflichten. Anmerkungen zu dem zweyten und zu dem dritten Buche. (Két kötetben). Bécs, 1788, Johann Thomas Edlen von Trattnern (Trattner János Tamás). Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, festett lapélekkel, előzéklapon régi Ioannis Horváth névbejegyzéssel (Horváth János püspök?), kissé sérült gerinccel, kopott borítóval. Csak a 2. és 3. könyv!
20265.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mariska Vilmos: Az államgazdaságtan kézikönyve. Bp., 1905, Franklin, XII+675 p. Ötödik, átdolgozott kiadás. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, aláhúzásokkal és lapszéli jegyzetekkel.
20266.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Vizkelety András: Eine deutsche Fassung der Stephanslegende aus dem Jahre 1471. A szerző, Vizkelety András (1931-) germanista irodalomtörténész, medievista által DEDIKÁLT példány. Bp., 1968, Akadémiai Nyomda, 129-146 p. Német nyelven. Különlenyomat. Kiadói papírkötés, a hátsó borító sarkán kis hiánnyal, foltos.
20267.

Rufpreis:
3 000 HUF

20268.

Rufpreis:
3 000 HUF

20269.

Rufpreis:
1 600 HUF

20270.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herbert Spencer: A haladás. Bp., 1919, Révai. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, sérült borítóval, helyenként lapszéli szakadásokkal.
20271.

Rufpreis:
1 600 HUF

Serédi Lajos: A filozófia története. Pozsony - Bp., 1904, Stampfel Károly. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, elülső borító hiányzik, címlapon intézményi bélyegzővel és régi névbejegyzéssel, egy lapon tollas jelöléssel.
20272.

Rufpreis:
1 400 HUF

20273.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bourdeau János: A jelenkori gondolkozás mesterei. Ford.: Fredericzky M. és Irmei Ferenc. Bp.,1907, MTA, 4+246+1 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel.
20274.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF