Bourdeau János: A jelenkori gondolkozás mesterei. Ford.: Fredericzky M. és Irmei Ferenc. Bp.,1907, MTA, 4+246+1 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel.