Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából nevekedett, dárga kövekkel kirakott Arany-Korona Azaz Különbkülönbféle válogatott ájtatos szép imádságokból, lelki fohászkodásokból [...] készítetett imádságos könyv [...]. Pest, 1854, Petrózai Trattner J. M. és Károlyi István költségén. Bőrkötésben, kopott és foltos borítóval, utolsó néhány lapot az elejére kötötték be, előzéklapon XIX. sz. családi névbejegyzésekkel, körbevágva, laza kötést megerősítették, helyenként sérült és foltos lapokkal, néhány kevés lapon krétás jelöléssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg