19068.
Beendet 462. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
[Miklós Elemér] E. de Miklós: La Hongrie Pittoresque. Ouvrage orné de 185 héliogravures. Bp., 1934, Librairie Francaise, 160 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.