Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

Kugler Alajos: Vezető Sopronvármegye és Sopron sz. kir. város egyesített muzeumában. 17 képes táblával. Sopron, (1903). Sopronvármegye és Sopron Sz. Kir. Város Régészeti Társulata (Röttig Gusztáv ny.) 59 + [1] p. + 15 t. (egy kihajtható) + 2 térkép (kihajtható ásatási alaprajzok). Egyetlen kiadás. Kugler Alajos (1859-1916) városi levéltárnok és múzeumi főőr munkája a régészeti korszakismertetők után a múzeumi vitrinek tartalmát ismerteti. Függelékben Sopron vármegye és város régészeti bibliográfiája. A címképként bekötött első térkép verzóján és az első fedőborítón régi gyűjteményi bélyegzések, valamint katalógusszám. Kiadói félvászon kötésben. Jó példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb