Munkaügyi tájékoztató kereskedők és iparosok számára különös tekintettel a keleti és erdélyrészi területek viszonyaira. Bp., 1941. Erdélyrészi Gazdasági Tanács. 123p. Kiadói papírkötésben
Neumann József: A szekularizáció jogi és jogtörténeti szempontból. Nagyszombat 1911. Nagyszombat és vidéke, . 59 p. Fűzve, gerincén sérült papírborítóval, hátsó borító hiányzik
A magyar szociális jogszabályok ismertetése. Kiadja: A M. Kir. Igazságügyminiszter. Bp., 1943, (Athenaeum-ny.), 231+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, a borító sarkán folttal, a gerincen kisebb sérüléssel, a címlapon kisebb hiánnyal, kissé megsárgult lapszélekkel.
Dr. Pilisy Lajos: Az angol jövedelemadó. (Income tax). Különlenyomat a Magyar Jogi Szemle 1931. májusi számából. Bp., 1931, Attila-ny., 38+(2) p. Kiadói papírkötés, a borítón apró szakadással.
Dr. Berecz Sándor: Az új választójogi törvény (az 1938. évi XIX. törvénycikk az országgyűlési képviselők választásáról) és végrehajtási rendeletei. Dr. Borsos Endre előszavával. Kiadta és magyarázó jegyzetekkel ellátta: - - . Bp., 1938, Magyar Tudósító (Bethlen-ny.), 139+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, néhány lap sarkán kis sérüléssel.
Földvári Béla: A magyar ügyvédség és a magyar közélet. (DEDIKÁLT). Dr. Pap József, a Budapesti Ügyvédi Kamara elnökének előszavával. I. rész. (Unicus!) Bp., [1920], Rózsavölgyi és Társa (Korvin-ny.), 119+(1) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált borítóval, részben szétváló fűzéssel, a lapok többségében jó állapotban. A szerző, Dr. Földvári Béla ügyvéd által DEDIKÁLT példány.
1865/7-ik évi országgyűlési törvény-czikkek. 2. kiad. Pest, 1969, Ráth Mór.; 1868-ik évi országgyűlési törvény-czikkek. 514 p+X.. Aranyozott vászonkötésen, volt könyvtári példány jó állapotban.
cca 1886-1900 A mérnök és építész czím és czímekkel kapcsolatos gyakorlat rendtartása tárgyában alkotandó törvényeknek az "Országos Középítési Tanács" által megállapított tervezte. Bp., Athenaeum-ny., hajtásnyommal, az első és az utolsó lap foltos, kissé szakadt, a gerinc sérült, kissé hiányos, ceruzás bejegyzésekkel, 37+3 p.