Tétel

Katalognummer:

19241.
Beendet 462. Fernauktion
Bücher: Jura

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

1865/7-ik évi országgyűlési törvény-czikkek. 2. kiad. Pest, 1969, Ráth Mór.; 1868-ik évi országgyűlési törvény-czikkek. 514 p+X.. Aranyozott vászonkötésen, volt könyvtári példány jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras