Bücher: Jura

Zahl der Lose: 41

Angyal Pál - Isaák Gyula: Büntető törvénykönyv. Bp., 1941. Grill Károly. 725p. Kiadó egészvászon kötésben.
19245.

Rufpreis:
2 000 HUF

19246.

Rufpreis:
2 800 HUF

19247.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kötsky Gábor:  A magyar alkotmány és jogtörténet compendiuma. /Jogi compendiumok gyűjteménye: XXI./ Budapest. [1918.] Grill Károly. 142 p. Félvászon kötésben
19248.

Rufpreis:
2 400 HUF
15

19249.

Rufpreis:
2 000 HUF

Katona Géza: A nyomok azonosítási vizsgálata a büntetőeljárásban. Bp., 1965, Közigazgatási és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány. Megjelent 1600 példányban.
19250.

Rufpreis:
2 400 HUF

A népbíráskodásról szóló 81/1945. M. E. sz. és az azt módosító rendelet egységes szerkezetben. Kaposvár, (1945), Somogymegyei Nyomda Rt., 24 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, kisebb lapszéli ázásnyomokkal.
19251.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Krivoss Árpád: Adókódex, vagy adóreform?... (Az országos adóstatisztika tanulságai). Bp., 1936, Madách, 140+(4) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, kissé sérült lapszélekkel. (Ritka!)
19252.

Rufpreis:
1 400 HUF

A hatályos magyar törvények gyűjteménye. I. kötet: 1000-1873-ik évi törvénycikkek. Corpus Juris Hungarici. Magyar törvénytár. 1000-1911. Szerk.: Márkus Dezső. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, sérült gerinccel
19253.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1920. évi törvénycikkek. Jegyzetekkel ellátta: Dr. Térfy Gyula. Magyar Törvénytár. Bp., 1921, Franklin-Társulat, VI+(2)+314+(2) p. + Pótlások az 1635-1920. évi törvényekhez, (2)+28 p. Kiadói papírkötés, sérült, szétesett állapotban.
19254.

Rufpreis:
2 000 HUF

19255.

Rufpreis:
1 800 HUF

19256.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF