1914-1918 Jogakadémiai Szemle 9 száma, közte II. évf. 1. sz. 1914. márc., III. évf. 1916. 1-4. sz. (5 példány), 1917. IV. évf. 1., 2-4. sz., 1918. V. évf. 1-2. sz. + 1920 Magyar Jogi Szemle I. évf. 5. sz., 1920. május 1. Változó állapotban, közte foltos.
Kötsky Gábor: A magyar alkotmány és jogtörténet compendiuma. /Jogi compendiumok gyűjteménye: XXI./ Budapest. [1918.] Grill Károly. 142 p. Félvászon kötésben
Rédei József: Új parlamentarizmus. Bp., 1913, Politzer Zsigmond és Fia (Uránia-ny.), 165+(3) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, széteső állapotban.
Katona Géza: A nyomok azonosítási vizsgálata a büntetőeljárásban. Bp., 1965, Közigazgatási és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány. Megjelent 1600 példányban.
A népbíráskodásról szóló 81/1945. M. E. sz. és az azt módosító rendelet egységes szerkezetben. Kaposvár, (1945), Somogymegyei Nyomda Rt., 24 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, kisebb lapszéli ázásnyomokkal.
Dr. Krivoss Árpád: Adókódex, vagy adóreform?... (Az országos adóstatisztika tanulságai). Bp., 1936, Madách, 140+(4) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, kissé sérült lapszélekkel. (Ritka!)
A hatályos magyar törvények gyűjteménye. I. kötet: 1000-1873-ik évi törvénycikkek. Corpus Juris Hungarici. Magyar törvénytár. 1000-1911. Szerk.: Márkus Dezső. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, sérült gerinccel
1920. évi törvénycikkek. Jegyzetekkel ellátta: Dr. Térfy Gyula. Magyar Törvénytár. Bp., 1921, Franklin-Társulat, VI+(2)+314+(2) p. + Pótlások az 1635-1920. évi törvényekhez, (2)+28 p. Kiadói papírkötés, sérült, szétesett állapotban.
Perneczky Béla: Gazdasági jog. A gazdaközösség és gazdasági szakoktatás számára. Bp., 1929,"Pátria", 123 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.