Makláry Pap Miklós: Magyarország történelme. Középiskolák alsóbb osztályai számára. Gymnasiumi Könyvtár VI köt. Sárospatak, 1897,"Irodalmi Kör",(Steinfeld Jenő-ny.), 124+8 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.