Tétel

Rufpreis:

1 600 HUF

Beschreibung:

Az Athenaeum Kézikönyvtára 2 kötete: Wilkins A. S.: Római régiségek. Bp., 1892. Athenaeum. Harmadik kiadás. + John Addington Symonds, Adolfo Bartoli: Az olasz nép és irodalom története. Bp., 1892. Athenaeum. Második kiadás. Kiadói kopottas, foltos egészvászon-kötésben.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert