10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Az 1861-ik évi magyar országgyűlés. I-II. köt. Pest, 1861, Osterlamm Károly, 1 sztl. lev.+ II+479+(1) p.; 2 sztl. lev.+ 479+(1) p. Korabeli, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, kissé dohos.