Kecskeméthy Géza A szőlőtőke telepítése és ápolása.
Bp., 1914, Hornyánszky. (3)-33, [1] l. A hátsó borítón sorozatmutatóval. A borítón jelzett 40 kép nincs a füzetben. /Uránia Magy. Tud. Egy. Népszerű tudományos felolvasások. 174./ Fűzve, kiadói, kissé foltos borítóval, sérüléssel a szélén. Nagyon ritka!