Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

Szili Leontin: Szerelmes muzsikusok. (DEDIKÁLT). (Bp., 1944), Fővárosi Könyvkiadó, 285+(3) p.+ 16 t. Batthyány Gyula egészoldalas illusztrációival. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, néhány kis lapszéli folttal. A szerző, Szili Leontin (1901-1987) által Cs. Szabó László (1905-1984) Kossuth-díjas író részére DEDIKÁLT példány (1944. évi könyvnap alkalmából).

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg