14169.
Beendet 461. Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
2 000 HUF
cca 1933-1960 Somogyszil Erdőbirtokosság (erdőgazdaság) naplója a közbirtokosok bevételeiről és kiadásairól, számos bejegyzéssel, korabeli félvászon kötésben, sérült kötéssel, lapok egy része kijár, részben sérült és foltos lapokkal, mellékelve néhány további okmány az 1957-1960 körüli időszakból valamint egy régi csoportkép gyerekekkel, fotó Stegmüller/Szombathely, kissé sérült és foltos