Historische Dokumenten, Handschriften

Zahl der Lose: 91

cca 1635 (?) Görög ny. levél, feljegyzés vagy egyéb szöveg beazonosítandó tartalommal, benne 1635 évszámmal.
14130.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1790 Magyaralmás község Urbáriuma. 4 oldal, nyomtatott, kézírással kiegészítve. Töredék, Foltos
14131.

Rufpreis:
4 000 HUF

1815 Nyíregyháza - Sárospatak egyházi levél Tárkovics György munkácsi vikárius aláírásával a Munkácsi egyházmegye szép állapotú papírfelzetes viaszpecsétjével.
14132.

Rufpreis:
6 000 HUF

1823 Jelentés a Tudományos Gyűjtemény 1824-ik esztendei folytatásáról 4 p.
14133.

Rufpreis:
2 000 HUF

1843 Csányi János (1788-1870) híres kecskeméti főbíró által írt viaszpecsétes levél
14134.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

14135.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1848 Ungvár, Béres János későbbi görög katolikus püspök.autográf aláírásával ellátott engedély Béres János későbbi görögkatolikus püspök első miséjére szóló engedélye. Papírfelzetes viaszpecséttel
14136.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

cca 1850 A Liptó megyei Benicze család családfája. Litográfia, szakadásokkal 40x52 cm / Arbor Familiae de Benicze in Comitat u Lipto / The family tree of the Benicze family from Liptó county. Lithography, with tears 40x52 cm
14137.

Rufpreis:
8 000 HUF

1857 Eger, németszecsődi Tarródy Bertalan és neje, revisnyei Revitzky (Reviczky) Mária hagyatékának részét képező irományok és oklevelek jegyzéke, melyeket néhai Blaskovics (Blaskovich) Gyula (1806-1850) úrnak, mint végrendeleti egyik végrehajtónak özvegye, báji Patay Franciska (1818-1883) által Kovách (Kováts) Mátyás (1790-1861) egri prépost és kanonok úrnak, a végrendeletek másik végrehajtójának átadattak. Össz. 8 (és fél) beírt oldal, végén Patay Franciska aláírásával és címeres viaszpecséttel, valamint az utolsó (különálló) lapon Kovács Mihály ügyvéd aláírással. Néhány kisebb lapszéli sérüléssel.
14138.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1870 a mezőpauili Bodó család családfája és családfakutatási jegyzetek 43x34 cm
14139.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1892 A losonci m. kir. állami főgimnázium ifjúsági segélyező egyesületének kitöltetlen litho táncrendje, ceruza nélkül
14140.

Rufpreis:
12 000 HUF

14141.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF