10926.
Beendet 461. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz első fele-közepe: Téli táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 60x54,5 cm