10925.
Beendet 461. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Erdei kaland. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben, üvegen bal alsó sarokban apró hiánnyal. 60x80 cm