Foto

Zahl der Lose: 473

cca 1990 Szabados Béla úszó, 2 db fotó, 18x13 cm
14403.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1890-1900 Vízvári Gyula (1841-1908) színész, rendező, a Nemzeti Színház volt örökös tagja, az Országos magyar királyi Zeneakadémia tanára, a Ferenc József-rend lovagja, Vízváry Mariska apja portréfotója, keményhátú fotó Goszleth István budapesti műterméből, 17x11 cm
14404.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

14405.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1910 Mexikó, lovasok, bányászok, 2 db papírlapra ragasztott fotó, sérülésekkel, 12,5×9,5 cm
14406.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 Császár Imre (1864-1933) színész, Alszeghy Irma színésznő férje, színiakadémiai tanár katonaruhás portréfotója, keményhátú fotó Mártonfy Gyula budapesti műterméből, a kartonon kis kopásnyomokkal, a fotó felületén folttal, 21x11,5 cm
14407.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1900 Újhelyi Náday Ferenc (1840-1909) színművész, rendező, a Színiakadémia tanár portréfotója, keményhátú fotó Goszleth István budapesti műterméből, a kartonon kis kopásnyomokkal, a fotó felületén folttal, 20,5x11,5 cm
14408.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1890-1900 Csillag Teréz (1862-1915) színésznő portréfotója, keményhátú fotó Goszleth István budapesti műterméből, 20x11 cm
14409.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1900 Újházy Ede (1841-1915) színész, jellemkomikus, a realista színjátszás egyik úttörője, az Újházi tyúkhúsleves névadójának portréfotója, keményhátú fotó Goszleth István budapesti műterméből, a kartonon kis kopásnyomokkal, a fotó felületén folttal, 20,5x11,5 cm
14410.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1890-1900 Vízvári Gyuláné Szigeti Jolán (1855-1907) színésznő, Szigeti József színműíró leánya, Vízvári Gyula színész férje, Vízvári Mariska édesanyja portréfotója, keményhátú fotó Goszleth István budapesti műterméből, 20x11,5 cm
14411.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1900 Császár Imre (1864-1933) színész, Alszeghy Irma színésznő férje, színiakadémiai tanár katonaruhás portréfotója, keményhátú fotó Mártonfy Gyula budapesti műterméből, 21x11,5 cm
14412.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

14413.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1900-1906 Hegyesi Mari (1861-1925) színésznő portréfotója, keményhátú fotó Mártonfy Gyula budapesti műterméből, a kartonon kis kopásnyomokkal, a fotó felületén kis folttal, 21x11,5 cm
14414.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF