1930 Budapest, Szent Gellért Szálló, hangverseny résztvevői, az első sorban Gulácsy Irén, Márkus Emília, Pobuda Alfréd pecséttel jelzett fotója, feliratozva, 17×23 cm
4 db filmfotó: a Pisztolypártbaj című film két jelenete (Kirk Douglas, Johnny Cash) és az Omen című amerikai film két jelenete (Gregory Peck), 18×22 és 16×24 cm
Strausz Adolf (1853-1944) közgazdász, etnográfus, balkanológus, egyetemi tanár fényképezőgépével. Fotó, paszpartuban, dekoratív, üvegezett fakeretben, látható méret: 17x12 cm, keret: 31,5x23
Rolling Stones tagjai (Mick Jagger, Keith Richards stb.) és Vaclav Havel, 1990. Sokszorosított fotó. Olvashatatlan jelzéssel. Üvegezett fakeretben. 24,5x35,5 cm.