Foto

Zahl der Lose: 473

14427.

Rufpreis:
12 000 HUF

1930 Budapest, Szent Gellért Szálló, hangverseny résztvevői, az első sorban Gulácsy Irén, Márkus Emília, Pobuda Alfréd pecséttel jelzett fotója, feliratozva, 17×23 cm
14428.

Rufpreis:
3 000 HUF
13

4 db filmfotó: a Pisztolypártbaj című film két jelenete (Kirk Douglas, Johnny Cash) és az Omen című amerikai film két jelenete (Gregory Peck), 18×22 és 16×24 cm
14429.

Rufpreis:
4 000 HUF

Színházi jelenetfotók, 13 db, Huszti Péter, Schütz Ila, Körmendi János, Esztergályos Cecília, Moór Marianna, Drahota, Kútvölgyi, Koncz Gábor, Voigt Ági, Fülöp Zsigmond, Sulyok Mária, jelzettek, vegyes méretben
14430.

Rufpreis:
4 000 HUF

Strausz Adolf (1853-1944) közgazdász, etnográfus, balkanológus, egyetemi tanár fényképezőgépével. Fotó, paszpartuban, dekoratív, üvegezett fakeretben, látható méret: 17x12 cm, keret: 31,5x23
14431.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
18

cca 1895 csajági Csajághy Béla (1879-1942) királyi asztalnok portréja, keményhátú fotó Mertens és Tsa budapesti műterméből, sérült, 20,5×11 cm
14432.

Rufpreis:
1 000 HUF

1941 Tímár József és Bordy Bella az András c. film werkfotóján, német nyelvű címmel és pecséttel, Schneider Film, 30x24 cm
14433.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Rolling Stones tagjai (Mick Jagger, Keith Richards stb.) és Vaclav Havel, 1990. Sokszorosított fotó. Olvashatatlan jelzéssel. Üvegezett fakeretben. 24,5x35,5 cm.
14434.

Rufpreis:
6 000 HUF

1880 Potsdam, Das Königliche Schloss und Nicolaikirche / A királyi kastély és a Szent Miklós-templom, keményhátú fotó (leporellóból), 6,5x10,5 cm
14435.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1905 Azonosítatlan francia városról készült 3 db fotólap / Unidentified French city 3 photo postcards
14436.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1860-1870 Platz in Bad Hall (Ausztria), fénynyomat, Photographie von G. Schauer Berlin, 10,5x6,5 cm
14437.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

1926 Árvíz Mohácsnál, 2 db fotó kartonra ragasztva, feliratozva, jó állapotban, 9×14 cm
14438.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF