Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 19

19237.

Rufpreis:
1 400 HUF

19238.

Rufpreis:
1 800 HUF

1988 A stadion-sztori. Szemelvények a Népstadion és intézményei harmincöt éves krónikájából 1953-1988. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a címlapon kis folttal, 66+(2) p.
19239.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gallov Rezső: Olimpiák. Peking előtt. Bp., 2008. Magyar Edzők Társasága. Kiadói papírkötésben.
19240.

Rufpreis:
1 000 HUF

19241.

Rufpreis:
1 000 HUF

Arató Géza et al.: Magyar Sport. Albrecht kir. herceg bevezető tanulmányával. Bp., [1934], Reé László (Merkantil-ny.), 535+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, erősen sérült, szétváló borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
19242.

Rufpreis:
1 000 HUF

19243.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF