Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 19
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2523618
19237
461
Books: Sports, Chess, Alpinism
3072042
19238
461
A vitorlázás alapismeretei. Vitorlás-lexikon. Bp., 1957, Sport. 3. kiadás. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen hiánnyal, foltos.
3072661
19239
461
1988 A stadion-sztori. Szemelvények a Népstadion és intézményei harmincöt éves krónikájából 1953-1988. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a címlapon kis folttal, 66+(2) p.
3095348
19240
461
Gallov Rezső: Olimpiák. Peking előtt. Bp., 2008. Magyar Edzők Társasága. Kiadói papírkötésben.
1250278
19241
461
3065407
19242
461
Arató Géza et al.: Magyar Sport. Albrecht kir. herceg bevezető tanulmányával. Bp., [1934], Reé László (Merkantil-ny.), 535+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, erősen sérült, szétváló borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
3014818
19243
461
Róna István: Ember a csúcson. Világhírű hegymászók nagy élményei. Útikalandok 53. Bp., 1965., Útikalandok. Átkötött egészvászon-kötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF