https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 19

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Tóth László (szerk.): A kecskeméti nemzetközi sakkverseny. Kecskemét, 1928, Sakkvilág. Újrakötött félvászon kötés, sérült címlap, egyébként jó állapotban.
1
19225.

Tóth László (szerk.): A kecskeméti nemzetközi sakkverseny. Kecskemét, 1928, Sakkvilág. Újrakötött félvászon kötés, sérült címlap, egyébként jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1960 Római olimpiával kapcsolatos kiadványok, 4 db + térkép: Olympiad 1960. H.n., 1958, E.N.I.T. 118+4 p. Angol nyelven. Gazdagon illusztrált, kihajtható mellékletekkel és térképekkel. Kiadói papírkötés. + Roma, Italia. Olympiade di Roma 1960. H.n., 1960, Rassegna D'Arte Turismo Documentazione. Több nyelven. Gazdagon illusztrált, kihajtható mellékletekkel. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, egy lapon szakadással. + Olimpicus. Umorismo Sportivo, Humorisme Sportif, Sporting humour. Több nyelven. Gazdagon illusztrált humoros, karikaturisztikus kiadvány. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval. + Olimpicus. Umorismo Sportivo, Humorisme Sportif, Sporting humour. Több nyelven. Gazdagon illusztrált humoros, karikaturisztikus kiadvány. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, borítón 3 db autográf aláírással. + Róma térkép, 1:12000, kisebb sérüléssel
1
19226.

1960 Római olimpiával kapcsolatos kiadványok, 4 db + térkép: Olympiad 1960. H.n., 1958, E.N.I.T. 118+4 p. Angol nyelven. Gazdagon illusztrált, kihajtható mellékletekkel és térképekkel. Kiadói papírkötés. + Roma, Italia. Olympiade di Roma 1960. H.n., 1960, Rassegna D'Arte Turismo Documentazione. Több nyelven. Gazdagon illusztrált, kihajtható mellékletekkel. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, egy lapon szakadással. + Olimpicus. Umorismo Sportivo, Humorisme Sportif, Sporting humour. Több nyelven. Gazdagon illusztrált humoros, karikaturisztikus kiadvány. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval. + Olimpicus. Umorismo Sportivo, Humorisme Sportif, Sporting humour. Több nyelven. Gazdagon illusztrált humoros, karikaturisztikus kiadvány. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, borítón 3 db autográf aláírással. + Róma térkép, 1:12000, kisebb sérüléssel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Sport Enciklopédiája. A testnevelés és testgyakorlás kézikönyve I-II. kötet. Bp., 1928, Enciklopédia Rt. Kiadói egészvászon kötés, néhol ceruzás aláhúzással, kopottas állapotban.
1
19227.

A Sport Enciklopédiája. A testnevelés és testgyakorlás kézikönyve I-II. kötet. Bp., 1928, Enciklopédia Rt. Kiadói egészvászon kötés, néhol ceruzás aláhúzással, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Homonnay Géza: A magyar bridzs krónikája. Bp.,én., Melánia Kiadói Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19228.

Homonnay Géza: A magyar bridzs krónikája. Bp.,én., Melánia Kiadói Kft. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagyiván Gábor: Bridzsmánia. hn.,2004, Alfadat Press. Kiadói kartonált papírkötés. + Charles H. Goren presents the Precision System of Contract Bridg Bidding. Edited by. Robert B. Ewen. New York, 1974, Chancellor Hall LTD. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, címlap sarkán hiánnyal.
1
19229.

Nagyiván Gábor: Bridzsmánia. hn.,2004, Alfadat Press. Kiadói kartonált papírkötés. + Charles H. Goren presents the Precision System of Contract Bridg Bidding. Edited by. Robert B. Ewen. New York, 1974, Chancellor Hall LTD. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, címlap sarkán hiánnyal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve III. köt.: A modern sportélet előkészítése 1875-1896. Bp., 1929, Országos Testnevelési Tanács. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
1
19230.

Siklóssy László: A magyar sport ezer éve III. köt.: A modern sportélet előkészítése 1875-1896. Bp., 1929, Országos Testnevelési Tanács. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kiss László: Berci. 2011, Magyar Labdarúgó Szövetség, kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. Kiss László által dedikált.   ///  "Bicskei Bertalan, Zitás Bertalan (Budapest, 1944. szeptember 17. - Budapest, 2011. július 16.) válogatott labdarúgó, kapus, labdarúgóedző. A magyar labdarúgó-válogatott volt szövetségi kapitánya. Édesanyja Fogarassy Mária (1919-1997) színművész, apja Zitás Bertalan (1891-1956) színész, drámaíró, színházvezető, katonatiszt volt. Bicskey Károly (1920-2009) színművész örökbe fogadta."
1
19231.

Kiss László: Berci. 2011, Magyar Labdarúgó Szövetség, kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. Kiss László által dedikált. /// "Bicskei Bertalan, Zitás Bertalan (Budapest, 1944. szeptember 17. - Budapest, 2011. július 16.) válogatott labdarúgó, kapus, labdarúgóedző. A magyar labdarúgó-válogatott volt szövetségi kapitánya. Édesanyja Fogarassy Mária (1919-1997) színművész, apja Zitás Bertalan (1891-1956) színész, drámaíró, színházvezető, katonatiszt volt. Bicskey Károly (1920-2009) színművész örökbe fogadta."

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dombi Lőrinc: Selyemkupolák. Fejezetek az ejtőernyő történetéből. Bp., 1993, Zrínyi. Kiadói papírkötés, kis lapszéli ázásnyomokkal.
1
19232.

Dombi Lőrinc: Selyemkupolák. Fejezetek az ejtőernyő történetéből. Bp., 1993, Zrínyi. Kiadói papírkötés, kis lapszéli ázásnyomokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hámori Tibor: Buci. (Dedikált.) [Budapest], 1984. Sportpropaganda Vállalat (Egyetemi Nyomda). 167 + [1] p. Egyetlen kiadás. A címlapon Deák Róbert (Buci) által dedikált: ,,XXX BUCI-BOX.'' Sajátos humorú interjúkötet Deák Róbert (Buci)-val, a könnyűsúlyú bokszolóval. Fűzve, Buci fényképével illusztrált kiadói borítóban.
1
19233.

Hámori Tibor: Buci. (Dedikált.) [Budapest], 1984. Sportpropaganda Vállalat (Egyetemi Nyomda). 167 + [1] p. Egyetlen kiadás. A címlapon Deák Róbert (Buci) által dedikált: ,,XXX BUCI-BOX.'' Sajátos humorú interjúkötet Deák Róbert (Buci)-val, a könnyűsúlyú bokszolóval. Fűzve, Buci fényképével illusztrált kiadói borítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Barcza Gedeon: Nagymesterverseny Tóth László emlékére. (Kecskemét, 1966. május 11-12). Kecskemét, 1966, Bács-Kiskun megyei Sakkhíradó, 29+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés. + 1958 Kalocsa, a Spartacus Sportkör oklevele Czár János részére, városi sakkversenyen elért I. helyezésért. (Tóth László (1895-1964) sakkozó, újságíró, 1944 és 1948 között Kecskemét polgármestere, haláláig a helyi sajtó sakkrovatának vezetője. Halála után Czár János vette át (Gimes Györggyel) a kecskeméti sakkirodalom fenntartását.)
1
19234.

Barcza Gedeon: Nagymesterverseny Tóth László emlékére. (Kecskemét, 1966. május 11-12). Kecskemét, 1966, Bács-Kiskun megyei Sakkhíradó, 29+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés. + 1958 Kalocsa, a Spartacus Sportkör oklevele Czár János részére, városi sakkversenyen elért I. helyezésért. (Tóth László (1895-1964) sakkozó, újságíró, 1944 és 1948 között Kecskemét polgármestere, haláláig a helyi sajtó sakkrovatának vezetője. Halála után Czár János vette át (Gimes Györggyel) a kecskeméti sakkirodalom fenntartását.)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Botvinnik győzelme a világbajnoki küzdelemben. A hágai és moszkvai világbajnoki sakkversenyek. A játszmákat Dr. Asztalos Lajos és Barcza Gedeon elemezték. [Kecskemét, 1949],Magyar Sakkvilág, 87+1 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
1
19235.

Botvinnik győzelme a világbajnoki küzdelemben. A hágai és moszkvai világbajnoki sakkversenyek. A játszmákat Dr. Asztalos Lajos és Barcza Gedeon elemezték. [Kecskemét, 1949],Magyar Sakkvilág, 87+1 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kelemen Aurél: A modern lawn-tennis sport. Arató Gyula festőművész rajzaival. Bp., 1925, szerzői kiadás (Bichler I.-ny.), 178+(6) p. + 24 (fekete-fehér fotók) t. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, a könyvtesttől elváló borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal.
1
19236.

Kelemen Aurél: A modern lawn-tennis sport. Arató Gyula festőművész rajzaival. Bp., 1925, szerzői kiadás (Bichler I.-ny.), 178+(6) p. + 24 (fekete-fehér fotók) t. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, a könyvtesttől elváló borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse