cca 1920-1940 Lőrincz Ferenc: Anatómiai jegyzet. A M. Kir. Ápolónő és Védőnőképző Intézet hallgatói részére. hn., én., nyn. 2+III+117 p. Gépelt egyetemi jegyzet. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.