Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

Platen, M[oritz]: Die neue Heilmethode Lehrbuch der naturgemäßen Lebensweise, der Gesundheitspflege und der arzneilosen Heilweise ein Haus und Familienschatz für gesunde und kranke. Ügynöki bemutatópéldány! Berlin - Leipzig - Wien - Stuttgart, ,Deutsches Verlagshaus Bong & C., 1 sztl. + 4 p.+1 t.+1-32+193-208+593-608+641-656+721-736+881-896+977-992+2+1011-1024+1265-1280+1361-1376+1889-1951+1 p.+26 p.+ I-XI+XIII t. +VII+1-16+97-128+657-672+721-736+849-888 p.+20 p. V-XV t. +6 p.+1 sztl. Szemléltető táblákkal. Korabeli kopott egészvászon-kötés, az férfi szemléltető tábla egyik feje leszakadt, de a fej meg van. Ritka!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert