Szabó József: Gyakorlati fogászat. Bp., 1925,"Universitas", XV+656 p. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen sérüléssel, foltos lapokkal.